Chitose Ikoma is an unsorted character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei known for short Розовый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20474 |
|---|---|
| Name | Chitose Ikoma |
| Other Names | 生駒 千歳 (いこま ちとせ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | school uniform, hairbow, bow |
| Личность | |
| Height | 156cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
| Role | Transfer student |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chitose Ikoma
Профиль
Chitose Ikoma is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Розовый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| downloadsbacon joined |

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei