One of the notable characters from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei, Nao Tachibana is recognized for short Серый hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20480 |
|---|---|
| Name | Nao Tachibana |
| Other Names | 橘 奈緒 (たちばな なお) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuana Miyazawa, 宮沢ゆあな, みやざわ ゆあな |
| Теги | armband, gloves, gakuran, headband |
| Личность | |
| Height | 155cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nao Tachibana
Профиль
Nao Tachibana is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Серый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei