Yuuna Hagiura is one of the main characters from Sansha Mendan ~Rensa Suru Chijoku Choukyou no Gakuen~ known for medium-length Синий hair and желтый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 24028 |
|---|---|
| Name | Yuuna Hagiura |
| Other Names | 萩浦 優奈 (はぎうら ゆうな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Sansha Mendan ~Rensa Suru Chijoku Choukyou no Gakuen~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | tie, ponytail, hair ribbon |
| Личность | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
| Role | Art teacher |
Меню
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
2 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
2 Character of the Month nominations |
|
Yuuna Hagiura
Профиль
Yuuna Hagiura is a character from Sansha Mendan ~Rensa Suru Chijoku Choukyou no Gakuen~.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Синий hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Twin sister of Aina Hagiura
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
1
21
53
35
Facebook 
Sansha Mendan ~Rensa Suru Chijoku Choukyou no Gakuen~