Aki Sahara is a character from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! featuring very long Серый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 28045 |
|---|---|
| Name | Aki Sahara |
| Other Names | 佐原 空希 (さはら あき) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | school uniform, hair ribbons, ribbon, vest |
| Личность | |
| Height | 158cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aki Sahara
Профиль
Aki Sahara is a character from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Серый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!