Sarara Mizuhara is one of the main characters from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! known for medium-length Коричневый hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 28046 |
|---|---|
| Name | Sarara Mizuhara |
| Other Names | 水原 さらら (みずはら さらら) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | school uniform, ponytail, hairclip, flower |
| Личность | |
| Height | 153cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 53cm |
| Hips | 76cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sarara Mizuhara
Профиль
Sarara Mizuhara is a character from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Коричневый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|

Facebook 
Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!
SKyongmania faved
SKyongmania rated