See Other Versions of this Character
☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 29134 |
|---|---|
| Name | Yuzuki Eba |
| Other Names | 枝葉 柚希(えば ゆずき) |
| Role | Protagonist |
| Primary Assignment | A Town Where You Live |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Megumi Nakajima, 中島愛, なかじま めぐみ |
| Теги | plaid, bow, knee highs, school uniform |
| Личность | |
| Birthday | August 3 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 155cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | AB |
Меню
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzuki Eba
Профиль
Anime girl Yuzuki Eba is a character from A Town Where You Live.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Фиолетовый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Wife of Haruto Kirishima
Sister of Rin Eba
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Similar Characters
Also from A Town Where You Live
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| MUTANTWIZARD joined |

Facebook 

A Town Where You Live