☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 31863 |
|---|---|
| Name | Kodama Himegami |
| Other Names | 姫神 コダマ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Maken-Ki! |
| Media Type | Аниме |
| Voiced By | Sayuri Yahagi, 矢作紗友里, やはぎ さゆり |
| Voiced By | Cassandra Morris, Meghan McCracken, Cassandra Lee |
| Voiced By | Elizabeth Maxwell, , |
| Теги | twintails, hair bobble, braids, stockings, school uniform, neckerchief |
| Личность | |
| Bust | 74cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Меню
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kodama Himegami
Профиль
Anime girl Kodama Himegami is a character from Maken-Ki!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Similar Characters
Also from Maken-Ki!
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Beeboo joined |
TandemCharacters rated Fairy Tail (Series) ★
|
40
1
Facebook 

Maken-Ki!
TandemCharacters rated