☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 32669 |
|---|---|
| Name | Ai Hitokata |
| Other Names | 人形 藍依 (ひとかた あい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Zutto! Josou de Haramasete |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Теги | ponytail, hair ribbon, school uniform, stockings, plaid, mole |
| Личность | |
| Height | 156cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Hitokata
Профиль
Anime girl Ai Hitokata is a character from Zutto! Josou de Haramasete.
They have been indexed as Женщина Подросток with бирюзовый eyes and Коричневый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | бирюзовый | (Green) |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| geer1643 joined |
| Mbuz joined |
| Kiten joined |

Facebook 

Zutto! Josou de Haramasete