Homura Ootomo is one of the main characters from Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S known for short Черный hair and желтый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 33447 |
|---|---|
| Name | Homura Ootomo |
| Other Names | 大友 焔, おおとも ほむら |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Natsumi Takamori, 高森奈津美, たかもり なつみ |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | January 26 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Blood Type | A |
| Height | 153cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 80cm |
Меню
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Homura Ootomo
Профиль
Homura Ootomo is a character from Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Черный hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Maji de Watashi ni Koishinasai! (Series) (2009)
Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S (2012)
Maji de Watashi ni Koi Shinasai! A (2013)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| nokafop997 joined |
| Sectex joined |

Facebook 