Nellis appears in Kyonyuu Fantasy Gaiden as one of the main characters with long green hair and Оранжевый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 36367 |
|---|---|
| Name | Nellis |
| Other Names | ネリス (Nerisu) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy Gaiden |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Теги | crop top, stockings, bracelet, midriff, headdress |
| Личность | |
| Height | 160cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
| Weight | 50kg |
| Cup Size | H |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nellis
Профиль
Nellis is a character from Kyonyuu Fantasy Gaiden.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Оранжевый eyes and Green hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Оранжевый | (Коричневый) |
| Цвет волос | Green | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|
3
60
32
71
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
SKyongmania faved
SKyongmania rated