Shizume Kugano appears in Kyonyuu Majo as one of the main characters with long Серый hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 36552 |
|---|---|
| Name | Shizume Kugano |
| Other Names | 久我野 静女, くがの しずめ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Majo |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Midori Maki, 真木碧, まき みどり |
| Теги | maid, headdress, glasses |
| Личность | |
| Height | 164cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
| Cup Size | I |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizume Kugano
Профиль
Shizume Kugano is a character from Kyonyuu Majo.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Красный eyes and Серый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Серый | (Фиолетовый) |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| DaikonnRadish joined |
| AquaflowZumaki joined |
3
39
31
66
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
Kyonyuu Majo