Yuuki Shinkai appears in Niji wo Mitsuketara Oshiete as an unsorted character with medium-length Блондинка / Желтый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 377 |
|---|---|
| Name | Yuuki Shinkai |
| Other Names | 新海 悠紀(しんかい ゆうき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Niji wo Mitsuketara Oshiete |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuka Inokuchi, 猪口有佳, いのくち ゆか |
| Теги | scarf, twin ahoge, hairclip, hair intakes, twintails |
| Личность | |
| Height | 145cm |
| Weight | 36kg |
| Waist | 50cm |
| Hip | 70cm |
| Bust | 68cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuki Shinkai
Профиль
Yuuki Shinkai is a character from Niji wo Mitsuketara Oshiete.
They have been indexed as Женщина Ребенок with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Ребенок | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Niji wo Mitsuketara Oshiete