Mei appears in Puni Puni Handmaid as an unsorted character with long green hair and not visible eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 429 |
|---|---|
| Name | Mei |
| Other Names | メイ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Puni Puni Handmaid |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | ahoge, wings, stockings, bell, shrine maiden, swirl glasses, fan, minigirl |
| Личность | |
| Height | 10.2cm |
| Weight | 0.2kg |
| Bust | 5.2cm |
| Waist | 3.2cm |
| Hip | 5.4cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei
Профиль
Mei is a character from Puni Puni Handmaid.
They have been indexed as Женщина Подросток with Not Visible eyes and Green hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Not Visible | (Оранжевый) |
| Цвет волос | Green | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| maxike joined |

Facebook 
Puni Puni Handmaid