One of the notable characters from Puni Puni Handmaid, Yui is recognized for very long Серый hair, Красный eyes, and Анимал ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 435 |
|---|---|
| Name | Yui |
| Other Names | ゆい |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Puni Puni Handmaid |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | cat ears, neko, tail, bell, dress, boots, tights, bow, headdress |
| Личность | |
| Birthday | October 10 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 156.8cm |
| Weight | 51.2kg |
| Bust | 93.4cm |
| Waist | 51.4cm |
| Hip | 86.4cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui
Профиль
Yui is a character from Puni Puni Handmaid.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Серый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Анимал |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Puni Puni Handmaid