|
☰ Links
|
|
| ID | 45 |
|---|---|
| Name | Haruko Kamio |
| Other Names | 神尾 晴子, かみお はるこ |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Air |
| Media Type | visual novel |
| Voiced By | Aya Hisakawa, 久川綾, ひさかわ あや |
| Voiced By | Luci Christian, , |
| Теги | hair intakes, jeans, tank top, midriff |
| Личность | |
| Birthday | November 3 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 168cm |
| Weight | 48kg |
| Role | Mother |
| Blood Type | B |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
11 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Haruko Kamio
Профиль
Anime girl Haruko Kamio is a character from Air.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Розовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Aunt of Misuzu Kamio
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Twizz_fr joined |
15
1
Facebook 
Air (Anime)
Air