Kanami Utashiro is a character from 1/2 summer featuring short Оранжевый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 48136 |
|---|---|
| Name | Kanami Utashiro |
| Other Names | 詩代 叶, うたしろ かなみ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | 1/2 summer |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Atsumi Tanezaki, 種﨑敦美, たねざき あつみ |
| Теги | plaid, cravat, school uniform, hairband, bun, tsundere |
| Личность | |
| Height | 152cm |
| Personality | Energetic |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanami Utashiro
Профиль
Kanami Utashiro is a character from 1/2 summer.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Оранжевый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Оранжевый | |
| Длина волос | To Neck | (Hair Up / Indeterminate) |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Brotei joined |
| SHIRO3 joined |

Facebook 
1/2 summer