Bronte Shirley Shindo is an unsorted character from Oppai Gakuen Marching Band Bu! known for short Блондинка / Желтый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 48312 |
|---|---|
| Name | Bronte Shirley Shindo |
| Other Names | 新堂・シャーリー・ブロンテ (しんどう・しゃーりー・ぶろんて) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Oppai Gakuen Marching Band Bu! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Теги | uniform, hat, feather, gloves, boots, drum, shorts, tie, school uniform, mini skirt, frills |
| Личность | |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 82cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Bronte Shirley Shindo
Профиль
Bronte Shirley Shindo is a character from Oppai Gakuen Marching Band Bu!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|

Facebook 
Oppai Gakuen Marching Band Bu!
SKyongmania faved
SKyongmania rated