|
☰ Links
|
|
| ID | 4842 |
|---|---|
| Name | Fuuka Hanami |
| Other Names | 花深 風華(はなみ ふうか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kohiro Fukumoto, 福元コヒロ, ふくもと コヒロ |
| Теги | school uniform, curly hair |
| Личность | |
| Height | 149cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Fuuka Hanami
Профиль
Anime girl Fuuka Hanami is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Розовый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |


Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku