|
☰ Links
|
|
| ID | 4854 |
|---|---|
| Name | Suzune Okano |
| Other Names | 丘野 涼音(おかの すずね) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Теги | school uniform, hair ribbons, ahoge |
| Личность | |
| Height | 151cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 89cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzune Okano
Профиль
Anime girl Suzune Okano is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Женщина Подросток with Синий eyes and Розовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Розовый | (Красный) |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |


Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku