|
☰ Links
|
|
| ID | 4855 |
|---|---|
| Name | Yuumi Yamabuki |
| Other Names | 山吹 夕海(やまぶき ゆうみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akari Tomiyama, 富山あかり, とみやま あかり |
| Теги | wavy hair, tie, school uniform, odango, student, stockings |
| Личность | |
| Height | 159cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuumi Yamabuki
Профиль
Anime girl Yuumi Yamabuki is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Серый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| TGoji24 joined |


Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku