Anime girl Sayaka Ookouchi is a Подросток with hip / past hip length Черный hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49999 |
|---|---|
| Name | Sayaka Ookouchi |
| Other Names | 大河内 紗耶香 (おおこうち さやか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuu Iino, 飯野ユウ, いいの ユウ |
| Теги | school uniform, tie, stockings |
| Личность | |
| Height | 166cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayaka Ookouchi
Профиль
Anime girl Sayaka Ookouchi is a character from Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Черный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| moshiwake joined |
| Labrinthus joined |

Facebook 
Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!