Tomomi Kanahara is a character from Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!! featuring short Коричневый hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50006 |
|---|---|
| Name | Tomomi Kanahara |
| Other Names | 金原 智美 (かなはら ともみ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Теги | ponytail, hair bobble |
| Личность | |
| Height | 138cm |
| Bust | 66cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 69cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomomi Kanahara
Профиль
Tomomi Kanahara is a character from Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Коричневый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | (Взрослый) |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!