Irene Midgard is a character from Mamonokko Fantasy featuring very long Серый hair, Красный eyes, and Анимал ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50866 |
|---|---|
| Name | Irene Midgard |
| Other Names | アイリーン・ミッドガル |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mamonokko Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | horns, wings, tail, open shirt, dress, detached sleeves |
| Личность | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Irene Midgard
Профиль
Irene Midgard is a character from Mamonokko Fantasy.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Красный eyes and Серый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Анимал |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
Mamonokko Fantasy
Toma Runners Desires