|
☰ Links
|
|
| ID | 52162 |
|---|---|
| Name | Naomi Evans |
| Other Names | ナオミ・エヴァンス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Теги | uniform, tights, belt, tanned |
| Личность | |
| Height | 168cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Naomi Evans
Профиль
Anime girl Naomi Evans is a character from Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Красный eyes and Черный hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Taimanin (series) (2005)
Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand (2007)
Taimanin Asagi -Battle Arena- (2014)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
20
21
Facebook 