One of the notable characters from Amae Haha Nozomi, Nozomi Moriya is recognized for very long Черный hair and Коричневый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 52276 |
|---|---|
| Name | Nozomi Moriya |
| Other Names | 杜屋 希美 (もりや のぞみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Amae Haha Nozomi |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | apron, single bang |
| Личность | |
| Height | 161cm |
| Weight | 57cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 91cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nozomi Moriya
Профиль
Nozomi Moriya is a character from Amae Haha Nozomi.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Коричневый eyes and Черный hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
39
31
66
Facebook 
Amae Haha Nozomi