Akiko Nishii is a character from Amae Haha Nozomi featuring long Бордо hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 52277 |
|---|---|
| Name | Akiko Nishii |
| Other Names | 仁志井 明子 (にしい あきこ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Amae Haha Nozomi |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| Теги | bun, shorts, shirt |
| Личность | |
| Height | 167cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 102cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 89cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akiko Nishii
Профиль
Akiko Nishii is a character from Amae Haha Nozomi.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Green eyes and Бордо hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Бордо | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Holocat joined |
3
39
31
66
Facebook 
Amae Haha Nozomi