Akira Nishii is a character from Amae Haha Nozomi featuring medium-length Коричневый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 52278 |
|---|---|
| Name | Akira Nishii |
| Other Names | 仁志井 晶 (にしい あきら) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Amae Haha Nozomi |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | ahoge, twintails, bow, school uniform, sukumizu, knee highs, sneakers |
| Личность | |
| Height | 154cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Waist | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akira Nishii
Профиль
Akira Nishii is a character from Amae Haha Nozomi.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Коричневый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |
3
39
12
52
Facebook 
Amae Haha Nozomi
Elias faved