|
☰ Links
|
|
| ID | 53653 |
|---|---|
| Name | Sera Mitra Airun |
| Other Names | セラ・ミトラ・アイルン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Buntarou Ichigoyama, 苺山文太郎, |
| Теги | angel, wings, halo, dress, boots |
| Личность | |
| Height | 152cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sera Mitra Airun
Профиль
Anime girl Sera Mitra Airun is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Цитаты | View All
“ Looks like we'll have to settle things with 1 of my "Angel Juchu", won't we ”
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| lushxrii joined |
| Queenie joined |
18
16
Facebook 
Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~