One of the notable characters from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~, Koharu Inuzuka is recognized for medium-length Блондинка / Желтый hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56262 |
|---|---|
| Name | Koharu Inuzuka |
| Other Names | 犬塚 小春 (いぬづか こはる) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yukina Fujimori, 藤森ゆき奈, ふじもり ゆきな |
| Теги | school uniform, knee highs, twintails, hair intakes, hair ribbons, plaid, chibi |
| Личность | |
| Birthday | March 3 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 155cm |
| Bust | 84cm |
| Cup Size | D |
| Waist | 56cm |
| Hips | 80cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Inuzuka
Профиль
Koharu Inuzuka is a character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Classmate of Ryousuke Tendou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |
9 
Facebook 
Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~