Ruri Tendou is one of the main characters from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ known for very long Блондинка / Желтый hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56263 |
|---|---|
| Name | Ruri Tendou |
| Other Names | 天童 瑠璃 (てんどう るり) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | February 12 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 148cm |
| Bust | 72cm |
| Cup Size | B |
| Waist | 50cm |
| Hips | 73cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ruri Tendou
Профиль
Ruri Tendou is a character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~.
They have been indexed as Женщина Ребенок with Красный eyes and Блондинка / Желтый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Ребенок | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
Younger Sister of Ryousuke Tendou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jariana joined |
| Skuyskiy joined |

Facebook 
Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~