Ayaka Nanahara is a character from I'm Asking for More Sisters featuring very long Фиолетовый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56322 |
|---|---|
| Name | Ayaka Nanahara |
| Other Names | 七々原 彩花 (ななはら あやか) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | I'm Asking for More Sisters |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Теги | tights, hairclip, star, hair ribbon |
| Личность | |
| Birthday | November 10 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | AB |
| Height | 160cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Ayaka Nanahara
Профиль
Ayaka Nanahara is a character from I'm Asking for More Sisters.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Фиолетовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Kleenguy joined |
| Bartok joined |

Facebook 
I'm Asking for More Sisters