☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 59002 |
|---|---|
| Name | Haruka Takasugi |
| Other Names | 高杉 ハルカ (たかすぎ はるか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ore wa Shoujo Mangaka |
| Media Type | visual novel |
| Voiced By | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Теги | |
| Личность | |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 145cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 45cm |
| Hip | 76cm |
| Blood Type | B |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Takasugi
Профиль
Anime girl Haruka Takasugi is a character from Ore wa Shoujo Mangaka.
They have been indexed as Женщина Ребенок with Фиолетовый eyes and Розовый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Ребенок | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Семейное древо
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| ppeople joined |

Facebook 

Ore wa Shoujo Mangaka