Nagisa Nakase appears in 3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~ as one of the main characters with long Фиолетовый hair and желтый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 61511 |
|---|---|
| Name | Nagisa Nakase |
| Other Names | 中瀬 凪砂 (なかせ なぎさ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | 3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Usagi Hanano, 花野うさぎ, はなの うさぎ |
| Теги | tights, twintails, bow, waitress |
| Личность | |
| Birthday | November 15 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 154cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagisa Nakase
Профиль
Nagisa Nakase is a character from 3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~.
They have been indexed as Женщина Подросток with желтый eyes and Фиолетовый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | желтый | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
3 People! ~Happy Wedding in Livingroom~