|
☰ Links
|
|
| ID | 62839 |
|---|---|
| Name | Yuria Hikami |
| Other Names | 氷上 裕梨愛 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | hair intakes, earrings, necklace, tights, pumps |
| Личность | |
| Height | 165cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuria Hikami
Профиль
Anime girl Yuria Hikami is a character from Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |
| gore joined |
4
3
Facebook 
Bero-Chu! - Magic Tongue and Cosplay Maids