Ruriko Miyako is a character from St Brunhilde Girls Knight Academy featuring very long Серый hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 63804 |
|---|---|
| Name | Ruriko Miyako |
| Other Names | 都 瑠璃子 (みやこ るりこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | St Brunhilde Girls Knight Academy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Теги | bow, school uniform, tights, sword, armor |
| Личность | |
| Height | 165cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
Меню
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ruriko Miyako
Профиль
Ruriko Miyako is a character from St Brunhilde Girls Knight Academy.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Серый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Серый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |
1
5
10
Facebook 
St Brunhilde Girls Knight Academy