Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party featuring hair up / indeterminate Розовый hair and Фиолетовый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 648 |
|---|---|
| Name | Hotori Nojima |
| Other Names | 野島 ほとり(のじま ほとり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Michiru Yuimoto, 結下みちる, ゆいもと みちる |
| Теги | bun, hairclip, stockings |
| Личность | |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotori Nojima
Профиль
Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Розовый hair that is Hair Up / Indeterminate length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | Hair Up / Indeterminate | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|

Facebook 
Precious Last Summer Party
SKyongmania faved