One of the notable characters from Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~, Laiss is recognized for medium-length Синий hair and Красный eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 654 |
|---|---|
| Name | Laiss |
| Other Names | レイス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Harumi Sakurai, 櫻井浩美, さくらい はるみ |
| Теги | staff, hat, tie, apron |
| Личность | |
| Bust | 85cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Laiss
Профиль
Laiss is a character from Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Синий hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Majokko a la Mode II ~ Hikari to Yami no Etranger ~