☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 69296 |
|---|---|
| Name | Ai Kusakabe |
| Other Names | 日下部 藍 (くさかべ あい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ichiban Janakya Dame Desu ka!? |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rika Fujino, 藤乃理香, ふじの りか |
| Теги | school uniform, ponytail |
| Личность | |
| Height | 145cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 77cm |
| Birthday | October 10 |
| Sign | Libra ♎ |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Kusakabe
Профиль
Anime girl Ai Kusakabe is a character from Ichiban Janakya Dame Desu ka!?.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Синий hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Синий | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Ichiban Janakya Dame Desu ka!?