☰ Links
|
|
| ID | 70201 |
|---|---|
| Name | Kozue Amae |
| Other Names | 天江 こずえ (あまえ こずえ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Bunny Paradise |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Теги | showbunny, bow tie, bunny ears, arm bands, tights, apron, sweater, skirt |
| Личность | |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 87cm |
| Birthday | April 29 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kozue Amae
Профиль
Anime girl Kozue Amae is a character from Bunny Paradise.
They have been indexed as Женщина Взрослый with бирюзовый eyes and Розовый hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | бирюзовый | |
| Цвет волос | Розовый | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Bunny Paradise