|
☰ Links
|
|
| ID | 70625 |
|---|---|
| Name | Hinata Komori |
| Other Names | 古森 ひなた(こもり ひなた) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chiccha Love Apart |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miku Ozaki, 尾崎未來, おざき みく |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 140cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 75cm |
| Blood Type | A |
| Likes | Onii-chan (Naoto) |
| Dislikes | Scary Stories |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hinata Komori
Профиль
Anime girl Hinata Komori is a character from Chiccha Love Apart.
They have been indexed as Женщина Подросток with Красный eyes and Коричневый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения | Relations Graph
granddaughter of Taizou Komori
Cousin of Naoto Karashima
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |

Facebook 
Chiccha Love Apart