|
☰ Links
|
|
| ID | 70627 |
|---|---|
| Name | Nina Torikai |
| Other Names | 鳥飼 ニナ(とりかい にな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chiccha Love Apart |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Chiyo Ousaki, 桜咲千依, おうさき ちよ |
| Теги | |
| Личность | |
| Height | 130cm |
| Bust | 62cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 64cm |
| Blood Type | B |
| Likes | home garden, vegetables, bear |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nina Torikai
Профиль
Anime girl Nina Torikai is a character from Chiccha Love Apart.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Белый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Белый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Chiccha Love Apart
SK071 rated