Anime girl Maou is a Взрослый with hip / past hip length Черный hair and Красный eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 71192 |
|---|---|
| Name | Maou |
| Other Names | 魔王 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Isekai Lovers! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Теги | detached sleeves, boots, horns, pointy ears, midriff |
| Личность | |
| Height | 165cm |
| Bust | 118cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maou
Профиль
Anime girl Maou is a character from Isekai Lovers!.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Красный eyes and Черный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Красный | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Horns |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| King35768 joined |
| reewhyderp joined |

Facebook 
Isekai Lovers!