Hina Natsume appears in Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu as one of the main characters with short Коричневый hair and Коричневый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71491 |
|---|---|
| Name | Hina Natsume |
| Other Names | 夏目 陽菜(なつめ ひな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mariya Sumita, 澄田まりや, すみた まりや |
| Теги | school uniform |
| Личность | |
| Height | 152cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 75cm |
| Birthday | December 5 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hina Natsume
Профиль
Hina Natsume is a character from Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Коричневый hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Neck | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kimihane Kanojo to Kanojo no Koi Suru Ikkagetsu