Sakura Anohara is an unsorted character from 13-nin no Uruwashiki Kedamono known for long Коричневый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71508 |
|---|---|
| Name | Sakura Anohara |
| Other Names | 春原 咲良 (すのはら さくら) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 13-nin no Uruwashiki Kedamono |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Теги | nurse |
| Личность | |
| Height | 161cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
| Blood Type | O |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakura Anohara
Профиль
Sakura Anohara is a character from 13-nin no Uruwashiki Kedamono.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Коричневый hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Chest | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |

Facebook 
13-nin no Uruwashiki Kedamono