Tsubasa Nabekane appears in Kanojo ga Ore ni Kureta Mono. Ore ga Kanojo ni Ageru Mono. ~KISS My Darling:Mecha-con case3~ as one of the main characters with very long Белый hair and Коричневый eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 71801 |
|---|---|
| Name | Tsubasa Nabekane |
| Other Names | 辺銀 つばさ (なべかね つばさ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kanojo ga Ore ni Kureta Mono. Ore ga Kanojo ni Ageru Mono. ~KISS My Darling:Mecha-con case3~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yayoi Hayase, 早瀬 弥生, はやせ やよい |
| Теги | labcoat, hairclip, knee highs, school uniform, chibi |
| Личность | |
| Height | 150cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 83cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsubasa Nabekane
Профиль
Tsubasa Nabekane is a character from Kanojo ga Ore ni Kureta Mono. Ore ga Kanojo ni Ageru Mono. ~KISS My Darling:Mecha-con case3~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Белый hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Белый | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Skuyskiy joined |

Facebook 
Kanojo ga Ore ni Kureta Mono. Ore ga Kanojo ni Ageru Mono. ~KISS My Darling:Mecha-con case3~