One of the notable characters from Starlight ☆ Idol -Colorful Top Stage!-, Mana Yomikawa is recognized for medium-length Блондинка / Желтый hair and Коричневый eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71811 |
|---|---|
| Name | Mana Yomikawa |
| Other Names | 黄泉川 愛奈 (よみかわ まな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Starlight ☆ Idol -Colorful Top Stage!- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yumiko Nishino, 西野ゆみこ, にしの ゆみこ |
| Теги | twintails, hair ribbons, chibi |
| Личность | |
| Height | 152cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 84cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Yomikawa
Профиль
Mana Yomikawa is a character from Starlight ☆ Idol -Colorful Top Stage!-.
They have been indexed as Женщина Подросток with Коричневый eyes and Блондинка / Желтый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Коричневый | |
| Цвет волос | Блондинка / Желтый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
9 
Facebook 
Starlight ☆ Idol -Colorful Top Stage!-