Ayako Minamoto is an unsorted character from S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~ known for medium-length Фиолетовый hair and Синий eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72060 |
|---|---|
| Name | Ayako Minamoto |
| Other Names | 源 彩子 (みなもと あやこ), 蕪木徹子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | necklace, tie, suit, tights, bun, belt, skirt, teacher |
| Личность | |
| Height | 165cm |
| Weight | 50kg |
| Age | 30 |
| Bust | 103cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
| Role | Headmaster |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayako Minamoto
Профиль
Ayako Minamoto is a character from S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~.
They have been indexed as Женщина Взрослый with Синий eyes and Фиолетовый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Синий | |
| Цвет волос | Фиолетовый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Взрослый | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
3
Facebook 
S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~