Kanae Touno appears in Future Girlfriend as one of the main characters with very long Черный hair and Фиолетовый eyes.
See Other Versions of this Character
|
☰ Links
|
|
| ID | 72066 |
|---|---|
| Name | Kanae Touno |
| Other Names | 籐野 佳苗 (とうの かなえ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Future Girlfriend |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Toa Yukimura, 雪村 とあ, ゆきむら とあ |
| Теги | ponytail |
| Личность | |
| Height | 150cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 79cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanae Touno
Профиль
Kanae Touno is a character from Future Girlfriend.
They have been indexed as Женщина Подросток with Фиолетовый eyes and Черный hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Фиолетовый | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | To Waist | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| yARRA joined |

Facebook 
Future Girlfriend