|
☰ Links
|
|
| ID | 727 |
|---|---|
| Name | Touko Makane |
| Other Names | 真金 灯子, まかね とうこ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hitoyume -Autumnal Equinox Story- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Alice Sakurai, 櫻井ありす, さくらい ありす |
| Теги | hairclip, school uniform, neckerchief |
| Личность | |
| Height | 156cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touko Makane
Профиль
Anime girl Touko Makane is a character from Hitoyume -Autumnal Equinox Story-.
They have been indexed as Женщина Подросток with Green eyes and Коричневый hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Green | |
| Цвет волос | Коричневый | |
| Длина волос | To Shoulders | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Maixly_ joined |


Facebook 
Hitoyume -Autumnal Equinox Story-