|
☰ Links
|
|
| ID | 74096 |
|---|---|
| Name | Yue |
| Other Names | ユエ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Теги | hair over eyes, maid, headdress, ahoge |
| Личность | |
| Birthday | September 11 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 155cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | A |
Меню
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yue
Профиль
Anime girl Yue is a character from Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~.
They have been indexed as Женщина Подросток with Not Visible eyes and Черный hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Пол | Женщина | |
| Eye Color | Not Visible | |
| Цвет волос | Черный | |
| Длина волос | Hip / Past Hip | |
| Очевидный Возраст | Подросток | |
| Уши Животных | Нет |
Отношения
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| lushxrii joined |
| Queenie joined |

Facebook 
Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~